edukacja we Wrocławiu

PRACA WE WROCŁAWIU » DAM PRACĘ

Pilnie nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Szkoła Podstawowa Dialogu Kultur Etz Chaim we Wrocławiu pilnie poszukuje nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej w wymiarze 20 godzin tygodniowo.
Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub pod numerem telefonu
e-mail: sekretariat@etzchaim.pltel. 71 756 80 47
ważne do: 17.01.2017

nauczyciel przedmiotów zawodowych - admnistracja

Centrum Edukacji Copernicus zatrudni nauczycieli przedmiotów zawodowych na
kierunku technik administracji do pracy w systemie weekendowym.
Oczekujemy wykształcenia kierunkowego, przygotowania pedagogicznego oraz
dyspozycyjności sobota-niedziela.
CV prosimy przesyłać na adres e-mail wroclaw@copernicus.edu.pl z dopiskiem w
temacie przedmiot/Wrocław.
e-mail: wroclaw@copernicus.edu.pltel. 713307277
ważne do: 27.11.2016

Praca -15zł brutto/h –Umowa o pracę- BEZPŁATNY doj

Agencja East Service nr 13171.
Miejsce pracy: Wrocław/ Bielany Wrocławskie
Obowiązki:
Pakowanie lub kompletacja towaru ze skanerem.
Oferujemy:
- pracę w systemie 2 zmianowym: od 7:00 do 17.30 oraz od 17:30 do 4:00,
- umowa o pracę,
- bezpłatny transport,
- posiłek regeneracyjny za 1 zł,
- stawka 15,00 zł brutto/h + premie(do 15 % premii, które są zależne od efektywności i frekwencji),
- godziny nocne to 20 % od podstawowego godzinowego wynagrodzenia,
- pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin w jednym z systemów:

DARMOWY DOJAZD
Każdy chętny skorzystać może z oferowanego DARMOWEGO dojazdu do pracy z Wrocławia i pobliskich miejscowości.
e-mail: daniel.szymkowicz@eastservice.pltel. 532 846 653
ważne do: 01.12.2016

Redakcja serwisu edu.wroc.pl nie odpowiada za treść zamieszczanych ogłoszeń.

do góry