edukacja we Wrocławiu

PRACA WE WROCŁAWIU » DAM PRACĘ

Nauczyciel od przedmiotów logistycznych

Centrum Edukacji Copernicus zatrudni nauczyciela przedmiotów zawodowych na kierunku związanym z logistyką do pracy w systemie weekendowym. Oczekujemy wykształcenia kierunkowego, przygotowania pedagogicznego oraz dyspozycyjności sobota-niedziela. CV prosimy przesyłać na adres e-mail z dopiskiem w temacie przedmiot/Wrocław.
e-mail: wroclaw@copernicus.edu.pltel. 71 330 72 77
ważne do: 25.01.2017

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej z językiem ang

Poszukujemy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej ze znajomością języka angielskiego - praca od zaraz.
Praca w niepublicznej szkole podstawowej we Wrocławiu, bardzo dobry dojazd do pracy
Umowa o pracę, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
Premie za uzyskane wyniki w pracy dydaktycznej
Dofinansowanie doskonalenia zawodowego
Możliwość realizacji awansy zawodowego
Wymagana dobra znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w pracy z dziećmi
ważne do: 03.02.2017

Magazynier - Wrocław

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
- do wynagrodzenia możliwość premii
- możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej
- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
Główne zadania na stanowisku:
- kompletacja towaru w magazynie
- przyjmowanie i weryfikacja dostaw
- sprawne i rzetelne załadowanie towaru
Poszukujemy osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku, książeczką sanitarno-epidemiologiczną. Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego.
Aplikacje można przesyłać pośrednictwem linku rekrutacyjnego (poprzez skopiowanie i wklejenie go do przeglądarki): goo.gl/CZi12C
ważne do: 06.02.2017

Programista/Projektant JAVA

Poszukujemy 5 Specjalistów na w/w stanowisko.
Wymagania:
• minimum 2-3 letnie doświadczenie na w/w stanowisku
• bardzo dobra znajomość języka JAVA 7 i obiektowych wzorców projektowych
• znajomość webowych technologii stosu JAVA EE 5, technologii typu ORM, projektu SPRING
• umiejętność projektowania baz danych oraz dobra znajomość języka SQL
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Dodatkowym atutem będzie znajomość: OSGi, Spring MVC, Spring Boot, JPA, jQuery, XSLT, maven, git oraz projektowanie z użyciem technik DDD, a także inne kursy/szkolenia/certyfikaty.

Oferowana stawka: 80zł/h

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie swojej aplikacji na adres: apply@baseconnect.org, w temacie wpisz „789bw” a w samym oknie wiadomość wpisz jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany/-a.

Nie czekaj aplikuj już dziś.
ważne do: 29.01.2017

Pilnie nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Szkoła Podstawowa Dialogu Kultur Etz Chaim we Wrocławiu pilnie poszukuje nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej w wymiarze 20 godzin tygodniowo.
Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub pod numerem telefonu
e-mail: sekretariat@etzchaim.pltel. 71 756 80 47
ważne do: 17.01.2017

Redakcja serwisu edu.wroc.pl nie odpowiada za treść zamieszczanych ogłoszeń.

do góry