edukacja we Wrocławiu

PRACA WE WROCŁAWIU » DAM PRACĘ

Specjalista ds. Rozwoju Rynku Niemieckiego/Project

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o . nr. 5606/1 poszukuje:

Specjalista ds. Rozwoju Rynku Niemieckiego/Project Manager

Zakres obowiązków:
- poszukiwanie nowych Kontrahentów zainteresowanych usługami MR Job APT Sp. z o.o. na rynku niemieckim z wykorzystaniem dotychczasowych narzędzi i tworzenie własnych - nadzór/ projektowanie pod Klienta procesu rekrutacji i zatrudniania pracowników - negocjowanie i finalizowanie umów - budowanie i utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z Klientem

Od kandydatów oczekujemy:
- dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)- otwartości na nowe wyzwania i nastawienie na realizację celów - umiejętności pracy pod presją czasu- czynnego prawa jazdy kat. B- doświadczenia w pozyskiwaniu Klientów (mile widziane)
ważne do: 06.07.2015

Praktykant/Praktykantka

Poszukujemy praktykantów do działu Badań i Marketingu, Personalnego, Handlowego.
ważne do: 06.08.2015

Nauczyciel wspomagający z jęz. angielskim

Do niepublicznej szkoły podstawowej poszukujemy nauczyciela wspomagającego z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Wymagane wykształcenie - pedagogika specjalna.
ważne do: 05.07.2015

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej z angielskim

Do szkoły niepublicznej poszukujemy nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

praca w przedszkolu - nauczuciel/wychowawca

Oferta pracy dla wykwalifikowanego nauczyciela edukacji przedszkolnej/wczesnoszkolnej z językiem angielskim.
Umowa o pracę, pełny etat.
e-mail: biuro@akacjowe.pltel. 600 032 104, 790 550 050
ważne do: 09.07.2015

Redakcja serwisu edu.wroc.pl nie odpowiada za treść zamieszczanych ogłoszeń.

do góry