edukacja we Wrocławiu

PRACA WE WROCŁAWIU » DAM PRACĘ

Pracownik biurowy

Innowacyjne Centrum Rozwoju oferuje staż, z gwarancją zatrudnienia na stanowisku: Pracownik biurowy
Oferujemy szkolenia 120 godzin. W ramach szkolenie zapewniamy dodatek szkoleniowy - 8,54 zł/godz., zwrot kosztów dojazdu, catering.
Wynagrodzenie w okresie odbywania stażu - 1860 zł/miesiąc, następnie umowa o pracę.
Oferta jest skierowana do osób bezrobotnych po 30 roku życia.
Prosimy o przesyłanie CV na e-mail.
Projekt realizowany w współpracy z Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędem Pracy, pełniącym rolę Instytucji Zarządzającej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 - 2020. Realizacja projektu jest współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
ważne do: 21.06.2017

Lektor j. angielskiego Wrocław

Firma Stellar sp. z o.o. poszukuje lektora do prowadzenia zajęć z j. angielskiego na terenie woj. dolnośląskiego w ramach projektu unijnego.
Zakres:
Przygotowanie materiałów dydaktycznych i testów wiedzy oraz przeprowadzenie zajęć j. angielskiego,
Ilość godzin: ok.5 grup x ok. 6 osób x 60 h dla grupy. Zajęcia w dni robocze i weekendy w okresie od maja 2017 r. do stycznia 2018 r.
Grupa: osoby zamieszkałe na terenie woj. dolnośląskiego w wieku 18-24 l., w tym osoby z obszarów wiejskich, bezrobotne i niepełnosprawne, początkujące i zaawansowane.
Miejsce zajęć: Wrocław oraz teren woj. dolnośląskiego.
Kurs ma ułatwić uczestnikowi zdobycie pracy oraz komunikację w j. angielskim w pracy.
Wymagania: Wykształcenie kierunkowe, znajomość języka angielskiego na min. poziomie C1, Przeprowadzenie dotychczas min. 500 h kursu dla min. 90 osób, Komunikatywność
Prosimy o przesłanie na adres e-mail CV oraz o podanie oczekiwanego wynagrodzenia za 1 h zajęć netto.
ważne do: 05.06.2017

Higienistka Stomatologiczna ze znajomością j. ang.

Centrum Stomatologii Estetycznej i Rodzinnej Platinium, ul. Dąbrowskiego 4, Wrocław poszukuje wykwalifikowanej higienistki stomatologicznej. Oferujemy pracę w młodym przyjaznym zespole, w nowoczesnej klinice stomatologicznej. Zatrudnienie na pełny etat. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres email.
www.platinium-dentist.pl
e-mail: dentistmp@wp.eutel. 502471973
ważne do: 30.06.2017

Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej

Niepubliczna szkoła podstawowa we Wrocławiu szuka Dyrektora. Do podstawowych obowiązków należeć będzie: zarządzanie działalnością szkoły, zarządzanie zespołem pracowników, rekrutacje, delegowanie zadań, motywowanie, kontrola, sporządzanie dokumentacji związanej z działalnością Szkoły, kontakt z kuratorium oświaty i urzędem miasta. Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku, doskonałe umiejętności menedżerskie, komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi, zaangażowanie w wykonywaną pracę, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dyspozycyjność, samodzielność, wykształcenie wyższe - pedagogiczne, umiejętność obsługi programów (m.in.sio).
ważne do: 12.06.2017

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej z językiem ang

Niepubliczna Szkoła Podstawowa we Wrocławiu zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej.
Zakres obowiązków: - prowadzenie zajęć kształcenia zintegrowanego zgodnie z podstawa programową - udział w zabraniach oraz radach pedagogicznych - uzupełnianie dokumentacji szkolnej - prowadzenie kółek zainteresowań i konsultacji dla uczniów.
Oferujemy: - ciekawą i rozwijającą pracę w zespole ambitnych i profesjonalnych nauczycieli polskich i anglojęzycznych - atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowę o pracę na pełny etat - możliwość awansu zawodowego.
Wymagania: - wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym - doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku szkolnym - kreatywne podejście do nauczania - odpowiedzialność - zaangażowanie i pasja w pracy z dziećmi - warunek konieczny - udokumentowana bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Redakcja serwisu edu.wroc.pl nie odpowiada za treść zamieszczanych ogłoszeń.

do góry