edukacja we Wrocławiu

PRACA WE WROCŁAWIU » DAM PRACĘ

Fryzjer/ Fryzjerka

Koncepcja jest prężnie działającą Agencja Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Oferujemy kompleksową obsługę oraz indywidualnie dopasowane oferty pracy.
Dla jednego z naszych Klientów PILNIE poszukujemy dwóch osób zainteresowanych podjęciem pracy w salonie fryzjerskim na stanowisku:
FRYZJERKA / FRYZJER Miejsce pracy: centrum Wrocławia Gotowość do rozpoczęcia pracy: od zaraz Wymagania:- wykształcenie kierunkowe (czeladnik fryzjerstwa) - gotowość do pracy od zaraz - doświadczenie w pracy jako fryzjer damsko-męski min. 2 lata - komunikatywność
Oferujemy:- zatrudnienie na pełen etat w centrum Wrocławia - atrakcyjne wynagrodzenie - miłą atmosferę pracy - umowę o pracę
Osoby zainteresowane pracą i spełniające wymagania zapraszamy do przesyłania CV, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres e-mail z adnotacją: FR /04/2014
ważne do: 20.04.2014

Monter Wentylacji

Miejsce pracy: Niemcy okolice Augsburga
Obowiązki: montaż kanałów wentylacyjnych
Wymagania:
• DOBRA ZNAJOMOŚĆ J. Niemieckiego (Poziom znajomości języka obcego będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej)
• Doświadczenie zawodowe min. 3 lat -5 lat
• Prawo jazdy ( mile widziany własny samochód)

Niemiecki pracodawca oferuje:
• Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie 1900 € - 2000 € netto
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Dodatek urlopowy
• Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci i na niepracujących członków rodziny
• Bezpłatne zakwaterowanie !

stolarz - Niemcy

Dla naszego partnera poszukujemy do pracy na terenie Niemiec (okolice Lipska oraz Kolonii) wykwalifikowanych pracowników na stanowisko stolarza.

Wymagania: wykształcenie zawodowe, doświadczenie zawodowe, obowiązkowe prawo jazdy, podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (możliwość nadgodzin), kilkumiesięczny kontrakt z możliwością przedłużenia, bezpłatne zakwaterowanie

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail.
ważne do: 19.04.2014

Sekretarka w Studium - praca od zaraz

Prywatne Medyczne Studium Techniki Dentystycznej KM Dental poszukuje osoby na stanowisko:
Sekretarka

Miejsce pracy:
Prywatne Medyczne Studium Techniki Dentystycznej KM Dental
54-239 Wrocław, ul. Ojców Oblatów 1

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego
- obsługa komputera (pakiet MS Office)
- wykształcenie wyższe administracyjne

Prosimy o składanie CV
ważne do: 05.05.2014

Redakcja serwisu edu.wroc.pl nie odpowiada za treść zamieszczanych ogłoszeń.

do góry