edukacja we Wrocławiu

PRACA WE WROCŁAWIU » DAM PRACĘ

Praca w firmie budowlanej

Pilnie poszukuję pracownika na stanowisko obsługi administracyjnej w firmie budowlanej. Wymagania: wykształcenie średnie techniczne budowlane, bardzo dobra znajomośc obsługi komputera (w szczególności programów Office) i urządzeń biurowych. Mile widziane dodatkowe umiejętności np. kosztorysowanie budowlane. Praca od zaraz, umowa o pracę, pełny etat.
e-mail: bio1@poczta.onet.eutel. 603 134 626
ważne do: 25.07.2014

Poszukiwani nauczyciele

Jeżeli jesteś osobą która pracowała w sektorze oświaty i straciła zatrudnienie w 2012 roku, lub twoja umowa kończy się w sierpniu tego roku tj. 2014, zapraszamy do udziału w projekcie unijnym organizowanym przez Urząd Pracy we Wrocławiu. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Projekt zakłada następujące formy wsparcia:
poradnictwo psychologiczne
szkolenia i doradztwo indywidualne związane z zakładaniem działalności gosp.
dotacje na uruchomienie działalności gospodarczej do 40 tys. zł
wsparcie pomostowe w okresie prowadzenia działalności gospodarczej do 12 m.

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w projekcie prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy który można pobrać na stronie internetowej:

www. aktywizacja.wrocław.pl
i odesłać w formie elektronicznej na adres mailowy.
e-mail: 4fxcom@gmail.comtel. 690 908 063
ważne do: 24.08.2014

Partner/Sub agent

E-Logis Sp. z o.o.
Jesteśmy nowoczesną firmą działającą w branży energetycznej.Na terenie całego kraju poszukujemy chętnych do podjęcia współpracy w branży energetycznej, posiadających sprawnie działającą sieć handlowców B2B, B2C, D2D biznes w charakterze:Partner/ Sub dealer
Opis stanowiska
Do obowiązków partnera/ sub dealera należeć będzie:Pozyskiwanie nowych klientów,Realizowanie spotkań z poleceń otrzymanych przez Klientów,Zawieranie umów na sprzedaż energii elektrycznej,Rzetelną po sprzedażową obsługę Klienta,Realizację wyznaczonych celów sprzedażowych,
Wymagania:Zespół doświadczonych handlowców lub perspektywa stworzenia go,Doświadczenie w sprzedaży, (mile widziane doświadczenie w branży energetycznej),Własna działalność gospodarcza,
Oferujemy:Umowę o współpracy,Atrakcyjny System Prowizyjny,Opiekę biura,Szkolenia produktowe,Możliwość rozwoju,Wszelka pomoc w trakcie realizacji projektu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e mail rekrutacjahandlowcy@op.pl
ważne do: 24.07.2014

Redakcja serwisu edu.wroc.pl nie odpowiada za treść zamieszczanych ogłoszeń.

do góry