edukacja we Wrocławiu

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Adres e-mail

W niektórych przypadkach zbieramy informacje o użytkownikach, takie jak adresy poczty elektronicznej lub dane osobowo-adresowe. Informacje te nie są udostępniane osobom trzecim w celu osiągania korzyści materialnych czy też dalszego przetwarzania. Dane te znane są tylko redakcji serwisu edu.wroc.pl.

Informacje kontaktowe klientów są wykorzystywane jedynie do nawiązywania z nimi kontaktu, kiedy jest to konieczne.

Firma ITRONIC nie przesyła spamu, reklam, ani informacji handlowych.

Wszelkie informacje przesyłane na nasz adres internetowy traktujemy jako poufne i pozostają one tylko do dyspozycji wyznaczonych osób.

Wysyłana przez firmę ITRONIC poczta jest sprawdzana programem antywirusowym.

Dane podane na stronach należących do serwisu edu.wroc.pl nie podlegają Polityce prywatności. Firma ITRONIC nie ma możliwości zabezpieczenia tych danych przed osobami prywatnymi lub firmami, które mogą wykorzystać je do przesłania nieokreślonych informacji.


Dane osobowe

Podawanie danych osobowych w serwisie edu.wroc.pl jest dobrowolne.

Zgromadzone dane nigdy nie będą udostępniane jakiejkolwiek firmie lub osobie, chyba że obowiązek ujawnienia tych danych wynikał będzie z mocy obowiązującego prawa.

Polityka Prywatności nie dotyczy firm, których dane kontaktowe podane są na stronach edu.wroc.pl.


Adres IP

Firma ITRONIC gwarantuje użytkownikom serwisu edu.wroc.pl anonimowość.

Na podstawie uzyskanych informacji sporządzane są zestawienia statystyczne, ujawniane osobom trzecim. Obejmują one zwykle informacje o oglądalności serwisu. Zestawienia statystyczne nie zawierają danych pozwalających na identyfikację pojedynczych użytkowników.


Linki do innych stron WWW

Serwis edu.wroc.pl umieszcza na swoich stronach bezpośrednie linki do innych stron internetowych. Firma ITRONIC nie odpowiada za politykę prywatności stosowaną przez właścicieli tych stron ani za treść informacji tam zawartych.


Postanowienia ogólne

Firma ITRONIC, właściciel serwisu edu.wroc.pl, zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie dotyczą ochrony prywatności, której poufność i właściwe jej wykorzystanie gwarantuje firma ITRONIC.

Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób serwis edu.wroc.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

 

Firma ITRONIC jest otwarta na wszelkie sugestie i pytania użytkowników serwisu edu.wroc.pl, dotyczące niniejszej polityki prywatności.
Prosimy o wysłanie uwag pod adres: biuro@edu.wroc.pl

do góry

© 2000-2020 edu.wroc.pl - edukacja we Wrocławiu Prawa autorskie | Ochrona prywatności