edukacja we Wrocławiu

O NAS

Serwis edu.wroc.pl to internetowy przewodnik po wrocławskich placówkach edukacyjnych. Już od dwudziestu jeden lat (od 2000 roku) z powodzeniem prezentujemy oferty wrocławskich szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, pomaturalnych, policealnych i wyższych, a także szkół językowych i placówek kursowych.

Celem, jaki postawiliśmy sobie tworząc ten serwis jest koncentracja obszernych informacji o placówkach, firmach i stowarzyszeniach prowadzących działalność edukacyjną na terenie Wrocławia. Serwis powstał z myślą o wszystkich, którzy szukają dokładnych i aktualnych informacji o dynamicznie rozwijającym się szkolnictwie we Wrocławiu. Teraz szkołę można odszukać także dzięki interaktywnej mapie Wrocławia.

Serwis prezentuje informacje na temat edukacji we Wrocławiu, posiada rozbudowaną bazę korepetytorów oraz ofert pracy oraz linków do stron edukacyjnych.

Reklama umieszczona w serwisie edu.wroc.pl trafia do uczniów i studentów, osób zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji zawodowych we Wrocławiu.

Oglądalność naszego serwisu stale wzrasta, co świadczy o tym, że stronę łatwo można odnaleźć w Internecie oraz że istnieje zapotrzebowanie na tego typu informatory.

Zapraszamy do częstego odwiedzania naszych stron.

Redakcja serwisu edu.wroc.pl.

do góry

© 2000-2020 edu.wroc.pl - edukacja we Wrocławiu Prawa autorskie | Ochrona prywatności