edukacja we Wrocławiu

Szkoła Języków Obcych Evergreen
Michał Marciniak

Adres: 54-109 Wrocław, ul. Sadownicza 32
Telefon: 605 896 916
WWW: www.angielski-wroclaw.pl
E-mail: info@szkolaevergreen.pl
Społeczności: facebook

1 O SZKOLE

W Szkole Języków Obcych Evergreen uczymy angielskiego od 12 lat. Organizujemy kursy dla firm i klientów indywidualnych, prowadzimy zajęcia dla dzieci, skutecznie przygotowujemy do egzaminów międzynarodowych. Stawiamy na jakość i dobrą atmosferę, gwarantujemy bezproblemowo uzyskany certyfikat!

Kim jesteśmy?

Lektorzy szkoły Evergreen to wykwalifikowani nauczyciele angielskiego – absolwenci Wydziałów Filologicznych lub Nauczycielskich Kolegiów Językowych. Dzięki zdobytemu wykształceniu łączymy znakomitą znajomość angielskiego ze świetnym wyszkoleniem metodycznym i pedagogicznym. Nauczanie jest dla nas prawdziwą pasją, dlatego jesteśmy mocno oddani naszej pracy.

Jak uczymy?

W nauce języka angielskiego preferujemy metodę komunikacyjną. Kładziemy nacisk przede wszystkim na umiejętność mówienia, ale doskonalimy także rozumienie ze słuchu, pisanie tekstów, czytanie, ćwiczymy sprawne posługiwanie się gramatyką.

Merytoryczne przygotowanie jest dla nas najważniejsze. Starannie planujemy każde zajęcia, wykorzystując różnorodne materiały dydaktyczne, które zapewniają efektywną naukę oraz ciekawą tematykę. Wybieramy praktyczne metody kształcenia umiejętności językowych. Dobieramy je odpowiednio do potrzeb uczestników. Podczas zajęć z dziećmi stawiamy na naukę w formie dobrej zabawy, która pozwoli maluchom chłonąć wiedzę bez chwili znudzenia!

Zgromadzone doświadczenie pozwala nam na dobór najskuteczniejszych metod nauki, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania uczestników kursów. Nowych kursantów kwalifikujemy na podstawie testu lub rozmowy i przydzielamy do odpowiedniej grupy bądź zastanawiamy się nad najlepszą metodą kształcenia indywidualnego.

do góry

2 CO NAS WYRÓŻNIA?

  • Oferujemy kompleksową opiekę, dbamy indywidualnie o każdego kursanta.
  • Cenimy jakość i elastyczność.
  • Dobierzemy odpowiednią dla Ciebie metodę nauki i zaplanujemy rodzaj spotkań.
  • Jesteśmy profesjonalistami, dlatego chętnie pomożemy w każdej sprawie związanej z nauką języka angielskiego.

Szkoła jest Centrum Egzaminacyjnym międzynarodowych egzaminów TOEIC. Gruntownie przygotowujemy do zdania egzaminu oraz przeprowadzamy go na miejscu, w zaplanowanym wcześniej terminie. Zapewniamy bezstresowy sposób uczenia języka, który przekłada się na znakomite wyniki!

do góry

3 KURSY JĘZYKOWE

Kursy angielskiego dla firm

Szkoła Języków Obcych Evergreen zaprasza na profesjonalne kursy językowe dla firm. Prowadzimy przede wszystkim zajęcia z języka angielskiego, ale w naszej ofercie znajdą Państwo także kursy rosyjskiego i niemieckiego, a także kursy języka polskiego dla kadry obcojęzycznej.

Głównym celem kursu jest czynne opanowanie bądź doskonalenie języka w biznesie. Uczymy, jak prowadzić biznesową korespondencję, prowadzić rozmowy telefoniczne oraz osobiście prowadzić rozmowy handlowe i negocjować z kontrahentami w języku angielskim. Szkolenia mogą obejmować zagadnienia przydatne w działach marketingu, zarządzania, sprzedaży, rekrutacji i wielu innych.

Business English

Kursy Business English to oferta przygotowana z myślą o wszystkich, którzy pragną podnieść umiejętności w zakresie posługiwania się językiem biznesowym. Zapraszamy na nie zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych.

Głównym celem kursu jest czynne opanowanie bądź doskonalenie języka w biznesie. Uczymy, jak prowadzić biznesową korespondencję, prowadzić rozmowy telefoniczne oraz osobiście prowadzić rozmowy handlowe i negocjować z kontrahentami w języku angielskim. Szkolenia mogą obejmować zagadnienia przydatne w działach marketingu, zarządzania, sprzedaży, rekrutacji i wielu innych.

Kursy dla dorosłych

Angielski dla dorosłych w Evergreen to pewność rzetelnej informacji merytorycznej i profesjonalnego wsparcia dydaktycznego. Kursy prowadzone są w małych grupach, na wszystkich poziomach zaawansowania. Tematykę zajęć staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb uczestników.

Kursy dla dzieci

Lekcje w przystępny i przyjemny sposób wprowadzą Twoje dziecko w świat języka angielskiego. Ćwiczenia oraz materiały dobrane będą do możliwości i poziomu zaawansowania dziecka. Oprócz podręczników wykorzystujemy również inne pomoce dydaktyczne, które zapewniają dzieciom zabawę, na przykład wycinanki, kolorowanki lub edukacyjne bajki.

Jesteśmy elastyczni. Dbamy o to, by zajęcia zaplanowane były odpowiednio do potrzeb każdego uczestnika. Podręczniki w każdej grupie dobierane są tak, by nie pokrywały się z książkami wykorzystywanymi w szkole. Na życzenie rodziców przedstawiamy indywidualne oceny postępów w nauce dziecka.

Angielski dla młodzieży

Kursy dla młodzieży to zajęcia grupowe dla uczniów gimnazjów i liceów. Oferujemy zarówno kursy doskonalące ogólne umiejętności językowe, jak i lekcje przygotowujące do egzaminu maturalnego.

Zajęcia prowadzone są z myślą o potrzebach młodzieży szkolnej. Staramy się prowadzić kurs w przystępny, interesujący sposób. Zapewniamy atrakcyjne materiały dydaktyczne, urozmaicamy zajęcia poprzez wprowadzanie tematyki zgodnej z zainteresowaniami uczestników.

Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne z języka angielskiego lub niemieckiego to oferta skierowana specjalnie do tych z Państwa, którzy mają trudności z wpisaniem się w grafik zajęć grup popołudniowych czy wieczornych. Dzięki kursowi indywidualnemu sami decydują Państwo o godzinie i miejscu spotkania. Tryb indywidualny pozwala na intensywniejszą naukę języka obcego. Czas lektora poświęcany jest w całości Państwu, dzięki czemu materiał przerabiany jest znacznie szybciej. Zajęcia indywidualne w Evergreen przeprowadzamy zarówno w naszej szkole (w godzinach 7:00– 14:00), jak i w Państwa domu bądź siedzibie firmy (w godzinach 6:00–21:00). Istnieje także możliwość przeprowadzania zajęć w dowolnym wspólnie ustalonym miejscu.

Egzaminy TOEIC z j. angielskiego i WiDaF z j. niemieckiego – projekty EFS, POWER, RPO

Zapraszamy do współpracy przy organizacji egzaminów z rodziny TOEIC (j. angielski) oraz WiDaF (j. niemiecki), które są niezależnymi certyfikowanymi testami kończącymi kursy języka angielskiego lub niemieckiego w Unijnych Projektach Językowych.

Półkolonie językowe

Zapisz dziecko na półkolonie z językiem angielskim we Wrocławiu! Nauka przez zabawę i podczas atrakcyjnie spędzonego czasu z rówieśnikami to najlepszy sposób na zapewnienie dziecku opieki i ciekawych wakacji – bez wyjazdów.

Zapraszamy dzieci z klas 1-4, małych podróżników, którzy chcą dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o planecie, na której żyją.
Każdemu kontynentowi poświęcimy jeden dzień półkolonii. Na uczestników półkolonii czekać będzie szereg informacji o mieszkańcach poszczególnych części świata, o zwierzętach, roślinach, ale również o lokalnej architekturze, tradycjach ludowych i kulturze.

Gwarantowane małe grupy – min. 10 osób, max. 12 osób

English Cafe w Evergreen

„English Cafe” to 90 minut rozmowy w języku angielskim w oparciu o ciekawy materiał wideo lub artykuł dotyczący bieżących wydarzeń społecznych, gospodarczych lub kulturalnych.
Głównym celem kursu „English Cafe” jest nabywanie i ćwiczenie płynności w posługiwaniu się językiem angielskim oraz wzbogacanie słownictwa poprzez poznawanie nowych wyrażeń, zwrotów, i idiomów.

do góry

4 KONTAKT

Przyjmujemy zapisy:

  • w naszej siedzibie: od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-20.00
  • telefonicznie: 605 896 916
  • on line: adres e-mail: info@szkolaevergreen.pl

do góry

Wyślij zapytanie do szkoły

E-mail:*

Temat:*

Treść wiadomości:** - pola wymagane

Prezentacje Evergreen Szkolenia Michał Marciniak:

© 2000-2015 edu.wroc.pl - edukacja we Wrocławiu Prawa autorskie | Ochrona prywatności